Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Augmented Selfie

Augmented Selfie, etkinliklerinizi özel bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. Geleneksel fotoğraf kabini deneyiminden farklı olarak, önceden planlanmış video kayıtları veya animasyonlar kullanarak katılımcının fotoğraf çekilirken yanında gibi görünmesini sağlar.
Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Augmented Selfie Nasıl Çalışır?

Önceden yeşil ekran önünde kaydedilen video kaydı veya animasyon karakterlerinin dijital ortamda düzenlemeleri yapılır ve sisteme entegre edilir. Katılımcı, fotoğraf çekimi için kioska yaklaştığında videolar otomatik olarak etkinleştirilir ve yanında gibi gözüken fotoğraflar ortaya çıkar. Katılımcıların fotoğrafları, dokunmatik ekran üzerinden tetiklenerek geri sayım ile birlikte çekilir. Ardından çekilen fotoğraflar yine dokunmatik ekran üzerinden anında baskıya verilir veya dijital olarak paylaşılabilir.

Augmented Selfie, etkinliklerinizde unutulmaz bir deneyim yaşatmak için mükemmel bir seçenektir. Kullanım kolaylığı ve özelleştirilebilir özellikleriyle birlikte, katılımcıların eğlenceli anılarını sosyal medya platformlarından paylaşmalarına olanak tanır.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


Augmented Selfie ürünümüz, markanız ve etkinliğinizin
temasına uygun olarak özel hazırlanan çerçeve tasarımı ile süslenir. Bu tasarım, her fotoğrafa otomatik olarak uygulanarak, etkinlik boyunca basılan ve dijital olarak paylaşılan fotoğrafların temanıza uyumlu olmasını sağlar. Bu şekilde, çekilen fotoğraflar, sosyal medya platformlarında sizin özgün çerçevenizle paylaşılabilir. Katılımcıların bu fotoğrafları sosyal medya hesaplarında paylaşması, etkinliğinizi daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir.  

Hemen ara, teklif al!


Augmented Selfie ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Augmented Selfie ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Augmented Selfie ürünümüz şimdiye kadar birçok etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.