Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Augmented Selfie

Farklı Bir Tecrübe Yaşatan Selfie

Augmented Selfie, geleneksel Fotoğraf Kabini deneyimini aşarak önceden planlanmış video kaydı veya animasyonlar kullanarak katılımcının fotoğraf çekilirken yanında görünmesini sağlayan eğlenceli bir fotoğraf etkinliği ürünüdür.

Önceden yeşil ekran önünde kaydedilen video kaydı veya animasyon karakterlerinin dijital ortamda düzenlemeleri yapılır ve sisteme entegre edilir. Katılımcı, fotoğraf çekimi için kioska yaklaştığında videolar otomatik olarak etkinleştirilir ve yanında gibi bir algı yaratır. Katılımcıların fotoğrafları, dokunmatik ekran üzerinden tetiklenerek geri sayım ile birlikte çekilir. Ardından çekilen fotoğraflar yine dokunmatik ekran üzerinden anında baskıya verilir.

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Bu sayede etkinlik boyunca basılan ve dijital olarak paylaşılan fotoğraflar, özel çerçeve ile birlikte dolaşıma girer.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR