Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Sanal Dünyada Enerji Bilinci: Aydem Enerji VR ile Enerji Tasarrufu

Aydem Enerji ile Sürdürülebilir Geleceğe Yolculuk: VR Eğitim Projesi

 

Aydem Enerji ile birlikte enerjiye olan sosyal sorumluluğumuzu bir adım öteye taşıdık ve bir VR oyun projesi ürettik. Bu özel deneyim, enerjinin üretim sürecinden evimize ulaşımına kadar olan yolculuğunu anlatarak enerji tasarrufunun önemine vurgu yapıyor. Daha verimli ve sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlamak amacıyla çocukların farkındalıklarını artırmayı hedefleyen bu proje, ilgi çekici senaryosuyla dikkat çekiyor.

VR gözlüklerinin içinde, çocuklar kendi yaşam alanlarını nasıl daha tasarruflu bir şekilde kullanabileceklerini deneyimliyorlar. Doğru yönlendirmeler ve gerçek bilgilerle enerji kullanımını minimumda tutarak nasıl tasarruflu olunabileceğini öğretiyoruz.

Ayrıca, yenilenebilir akıllı şehirlerin nasıl tasarlanabileceğini gösteriyoruz. Çoklu seçmeli quiz oyunları ile VR gözlüklerindeki hikayeyi daha eğlenceli bir şekilde öğrenilebilir hale getirdik.

Bu proje aynı zamanda şehir planlamalarının dünya sağlığına en faydalı şekilde yapılması için farkındalığı artırmayı amaçlıyor. Enerji tasarrufu ve sürdürülebilirlik konularındaki bilinçlenmeyi teşvik ediyoruz.

BİLGİ TALEBİ

Bu proje hakkında detaylı veya benzer bir projeniz için teklif almak için hemen bize ulaşın! Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.