Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Basketball Simulation

Basketball Simulation, etkinliklerinizi sportif ve eğlenceli bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. Artırılmış gerçeklik ile farklı bir deneyim yaşatan Basketbol Simulation, katılımcıların gerçek bir basketbol topu kullanarak dijital ekrandaki potaya basket atmalarını sağlayan eğlenceli bir deneyim oyunudur. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

 Basketball Simulation Nasıl Çalışır?

 Katılımcı, belirtilen konumda yerini alır ve hazır olduğunda  ekrandaki dijital basketbol potasına doğru basketbol topunu atar. Atılan bu toplar eşdeğer zamanda dijital ekranda karşılık bulur ve doğru şekilde atılan toplardan katılımcılar puan kazanır. En çok puan kazanan katılımcının ismi skor tahtasında görünür ve yarışmayı kazanmış olur. 

 Basketball Simulation, etkinliklerinizde sportif bir yarışma deneyimi ve heyecan katmak için mükemmel bir seçenektir. Katılımcılar, keyifli bir basketbol deneyiminin yanı sıra kendilerini unutulmayacak heyecanlı bir yarışın içinde bulurlar. 

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


Basketball Simulation ürünümüz, etkinliğiniz için özel olarak tasarlanır. İsteğiniz doğrultusunda
markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan saha görünümü uygulanabilir, marka giydirmeleri yapılabilir. Bu ürün sayesinde, katılımcılarınızın etkinliğinize daha fazla dahil olmaları sağlayarak etkinliğinizin başarısını artırabilir aynı zamanda unutulmaz bir etki yaratabilirsiniz. 

Hemen ara, teklif al!


Basketball Simulation ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Basketball Simulation ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Basketball Simulation ürünümüz şimdiye kadar birçok etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.