Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

CEVA FUTURE İstanbul Hilton’da 360° VR Konferans Deneyimi

Konferans Sunumlarını Yeniden Tanımlayan Etkinlik

 

İstanbul Hilton Kongre ve Fuar Salonu’nda gerçekleşen muhteşem bir buluşma: Ceva The Future projesi. Bu etkinlik, kanatlı hayvan sektörünün önde gelen profesyonellerini tek bir çatı altında bir araya getirme amacını taşıdı. Kuluçka sistemleri ve saha teknik uzmanlarının katılımlarıyla benzersiz bir platform oluşturulan bu projede, sıradışı ve büyük bir fikre imza atmaya karar verdik. 200 kişinin aynı anda unutulmaz bir deneyim yaşayabileceği bir projeyi hayata geçirmek için yola çıktık.

Projemizin ilk adımı, Ceva’nın Macaristan’daki fabrikasında 360 video çekimler yaparak atıldı. Bu çekimlerden elde ettiğimiz görüntüleri sanal gerçeklikle uyumlu hale getirmek için özenle çalıştık. Planlanan 360 filmin içerisinde çeşitli animasyon anlatımlara yer vererek süreci daha detaylı bir şekilde görmelerini sağladık.

200 adet VR gözlüğünü birbirine senkronize edebilmek için yerel bir ağ oluşturduk. Bu ağ sayesinde tüm VR gözlüklerine eş zamanlı olarak video aktarımı sağladık.

Sonuç olarak, katılımcılar Ceva The Future etkinliğinde bir araya gelerek büyüleyici bir deneyimi paylaştı. Yapılan konferansı aynı anda izleme olanağı, katılımcılara benzersiz bir bağlantı hissi sağladı. Bu etkinlik konferans toplantılarının geleceğine dair vizyonu şekillendirirken teknolojinin sınırlarını zorladığımız bir örnek olarak öne çıkıyor.

BİLGİ TALEBİ

Bu proje hakkında detaylı veya benzer bir projeniz için teklif almak için hemen bize ulaşın! Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR