Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

CEVA FUTURE İstanbul Hilton’da 360° VR Konferans Deneyimi

İstanbul Hilton Kongre ve Fuar Salonu’nda gerçekleşen Ceva The Future projesinde, 360° VR Konferans Deneyimiyle sıra dışı bir etkinliğe imza attık. 

Konferans Sunumlarını Yeniden Tanımlayan Etkinlik

 

İstanbul Hilton Kongre ve Fuar Salonu’nda gerçekleşen muhteşem bir buluşma: Ceva The Future projesi. Bu etkinlik, kanatlı hayvan sektörünün önde gelen profesyonellerini tek bir çatı altında bir araya getirme amacını taşıdı. Kuluçka sistemleri ve saha teknik uzmanlarının katılımlarıyla benzersiz bir platform oluşturulan bu projede, sıradışı ve büyük bir fikre imza atmaya karar verdik. 200 kişinin aynı anda unutulmaz bir deneyim yaşayabileceği bir projeyi hayata geçirmek için yola çıktık.

Projemizin ilk adımı, Ceva’nın Macaristan’daki fabrikasında 360 video çekimler yaparak atıldı. Bu çekimlerden elde ettiğimiz görüntüleri sanal gerçeklikle uyumlu hale getirmek için özenle çalıştık. Planlanan 360 filmin içerisinde çeşitli animasyon anlatımlara yer vererek süreci daha detaylı bir şekilde görmelerini sağladık.

200 adet VR gözlüğünü birbirine senkronize edebilmek için yerel bir ağ oluşturduk. Bu ağ sayesinde tüm VR gözlüklerine eş zamanlı olarak video aktarımı sağladık.

Sonuç olarak, katılımcılar Ceva The Future etkinliğinde bir araya gelerek büyüleyici bir deneyimi paylaştı. Yapılan konferansı aynı anda izleme olanağı, katılımcılara benzersiz bir bağlantı hissi sağladı. Bu etkinlik konferans toplantılarının geleceğine dair vizyonu şekillendirirken teknolojinin sınırlarını zorladığımız bir örnek olarak öne çıkıyor.

Hemen ara, teklif al!

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

     Fotoğraflar