Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Dacia Duster 2018 Roadshow: Sanal Gerçeklikle Yepyeni Bir Sürüş Deneyimi

Virtual Reality, Microsoft Hololens gözlükleri ve Mixed Reality teknolojilerini birleştirerek Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik ve Yeni Dacia Duster 2018 Roadshow’u başarıyla hayata geçirdik.

Türkiye’de Bir İlk!

 

58 gün günlük bir süre boyunca, Türkiye’nin 12 farklı şehrinde Dacia Türkiye işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz etkileyici bir projede bir ilki başardık. Virtual Reality, Microsoft Hololens gözlükleri ve Mix Reality teknolojilerini test sürüş deneyimleriyle birleştirerek Yeni Dacia Duster 2018 Roadshow’u gerçekleştirdik.

Özel olarak oluşturulan bir off-road parkuruyla, sürüş deneyimini daha gerçekçi ve unutulmaz kılmak amacıyla öne çıkan bir projeye imza attık. Bu parkur, sanal gerçekliği en üst düzeye çıkarmak ve katılımcılara farklı bir boyut kazandırmak için özel olarak tasarlandı.

Geliştirdiğimiz parkura uygun olarak orman, çöl ve buzul konseptlerinde üç ayrı sanal dünya yarattık. Katılımcılara, profesyonel eğitmenler eşliğinde bu üç farklı dünyayı sanal gerçeklik gözlükleri aracılığıyla deneyimleme fırsatı sunduk.

Sonuç olarak, gerçek dünya ile sanal dünyanın muazzam bir şekilde birleştiği, unutulmaz bir sürüş deneyimi sunan bu roadshow ile benzersiz bir projeye imza attık. Dacia’nın 2018 model Duster’ını farklı bir perspektiften keşfetme şansı bulan katılımcılar, bu deneyimi uzun süre unutamayacakları bir anıya dönüştürdüler.

Hemen ara, teklif al!

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar