Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Garanti Bankası’nın Unutulmaz Selfie Deneyimi: Ünlülerle Anılarınızı Ölümsüzleştirin

Garanti Bankası, artırılmış gerçeklikle birleştirdiği “Augmented Selfie” projesi ile müşterilerine duygusal ve unutulmaz bir deneyim sunuyor.

“GARANTİ’NİN ÖZEL TASARIMI: AUGMENTED SELFİE DENEYİMİ”

Garanti Bankası, müşterilerine unutulmaz bir deneyim sunmak amacıyla gerçekleştirdiği “Augmented Selfie” projesi ile etkileyici bir etkinliğe imza attı. Bu etkinlik, artırılmış gerçeklik teknolojisinin benzersiz kullanımıyla, katılımcılara gerçek dünya ile sanal dünya arasında eşsiz bir köprü kurma fırsatı sağladı.

Katılımcılar, Augmented Selfie projesi sayesinde, Garanti Bankası’nın reklam yüzleri olan ünlü sanatçılar Sarp Apak ve Büşra Pekin ile özel bir selfie anısı çekilme fırsatını elde ettiler. Binlerce kişi, sevdikleri sanatçılarla birlikte özel anlar yaşama şansı buldu ve bu anlar özel baskılarla hediye edilerek kalıcı hatıralara dönüştü.

İstanbul’daki birçok alışveriş merkezini gezen etkinlik, her yerde büyük bir ilgi gördü. Artırılmış gerçeklik teknolojisini daha önce deneyimlememiş olan katılımcılar, Garanti Bankası’nın bu etkinliği sayesinde yenilikçi teknolojileri keşfetme fırsatı elde ettiler. Augmented Selfie ürünü, katılımcılara sadece eğlenceli bir aktivite sunmakla kalmayıp aynı zamanda Garanti Bankası’nın teknolojiye olan bağlılığını ve yenilikçi vizyonunu vurgulayarak müşteri deneyimini zenginleştirmiştir.

Hemen ara, teklif al!

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

     Fotoğraflar