Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

GIF Booth

GIF Booth, etkinliklerde kullanılan ve hareketli GIF’ler oluşturan kiralayabileceğiniz bir etkinlik ürünüdür. Şık tasarımı, profesyonel kamerası ve özel ışık sistemi ile GIF Booth, etkinliklerinizde hızla eğlenceli bir atmosfer oluşturur. Bu eşsiz deneyimi etkinliğinize eklemek için hemen bizi arayın!

GIF Booth Nasıl Çalışır?

Katılımcılar, özel olarak tasarlanmış dokunmatik kiosk aracılığıyla fotoğraf çekimlerini başlatarak önceden belirlenen sayıda poz çekerler. Ayrıca fotoğraflar isteğe bağlı olarak iki şerit kopya halinde basılabilir veya dijital ortamda paylaşılabilir. Bu sayede, katılımcılar etkinlik boyunca keyifli anılar biriktirebilir ve fotoğraflarını istedikleri gibi saklayabilirler.

GIF Booth, etkinliklerinizde unutulmaz bir deneyim yaşatmak için mükemmel bir seçenektir. Aynı zamanda kullanımı kolay ve özelleştirilebilir özellikleri sayesinde, katılımcıların eğlenceli anılarını sosyal medya platformlarından paylaşmalarını sağlar.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


GIF Booth
, markanız veya etkinliğiniz için özel olarak tasarlanan çerçeveleri otomatik olarak fotoğraflarınıza entegre eder. Bunun yanı sıra, etkinlik boyunca basılan veya dijital platformlarda paylaşılan fotoğraflar, size özel çerçeve ile sunulur. Bu sayede markanızın tanıtımı veya etkinliğinizin unutulmaz bir anısı olarak kalıcı bir iz bırakır. Ayrıca katılımcılar bu özel ve keyifli anıları sosyal medya hesaplarında paylaşabilir ve etkinliğinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilir. 

%0 KDV Avantajı ile Daha Az Ödeyin!


GIF Booth
ürünümüz Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE merkezimizde geliştirilerek ticarileşmiş bir üründür. Bu nedenle GIF Booth ürünümüz,  “223 – Geçici 20/1 Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde Yapılan İşlemler” kapsamında KDV istisnasına tabi tutulmaktadır.

GIF Booth ürünümüzün kiralama ve satış işlemlerinde düzenlenen faturalarımızda %0 KDV uygulanmaktadır. Kesilen faturalar, gelir ve kurumlar vergisi hesaplamalarınız için kullanılabilir.

Hemen ara, teklif al!


GIF Booth
ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


GIF Booth
ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    GIF Booth
    ürünümüz şimdiye kadar birçok etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.