Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Hologram Anıt

Hologram Anıt, etkinliklerinizi özel bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. Bu özel tasarlanmış fotoğraf kabini ürünü, karanlık bir odada çekilen eşsiz videoları, hareketli dev hologramlara dönüştürerek katılımcılara benzersiz bir deneyim sunar. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Hologram Anıt Nasıl Çalışır? 

Katılımcılar, karanlık oda içerisindeki döner bir zemin üzerine yerleşirler ve dokunmatik kiosk aracılığıyla video çekimlerini tetiklerler. Ardından geri sayım başlar ve video kaydı gerçekleştirilir. Çekilen videolar, işleme sürecinin ardından devasa boyutlu bir anıt gibi görünen hologramlara dönüştürülür.

Hologram Anıt, etkinliklerinizde unutulmaz bir deneyim yaşatmak için mükemmel bir seçenektir. Kullanım kolaylığı ve özelleştirilebilir özellikleriyle birlikte, katılımcıların eğlenceli anılarını sosyal medya platformlarından paylaşmalarına olanak tanır.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


Hologram Anıt, markanızın veya etkinliğinizin temasına uyumlu şekilde düzenlenir. 
Markanıza veya etkinliğinize özgü tasarımlarla kişiselleştirilebilen Hologram Anıt, etkinliğinizin tanıtımına ve marka bilinirliğinizi artırmanıza yardımcı olur. Katılımcılar, bu özel ve keyifli anıları sosyal medya hesaplarında paylaşabilir ve etkinliğinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilir.

Hemen ara, teklif al!


Hologram Anıt ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Hologram Anıt ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Hologram Anıt
    ürünümüz şimdiye kadar yüzlerce etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.