Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Hologram Anıt

Kendi Anıtınızı Yaratın

Hologram Anıtı, markalar ve etkinlikler için özel olarak tasarlanmış bir Fotoğraf Kabini ürünüdür. Bu ürün, karanlık bir odada çekilen eşsiz videoları, hareketli dev hologramlara dönüştürerek etkinlik katılımcılarına benzersiz bir deneyim sunar.

Katılımcılar, karanlık oda içerisindeki döner bir zemin üzerine yerleşirler ve dokunmatik kiosk aracılığıyla video çekimlerini tetiklerler. Ardından geri sayım başlar ve video kaydı gerçekleştirilir. Çekilen videolar, işleme sürecinin ardından devasa boyutlu bir anıt gibi görünen hologram kabini içerisinde hologramlara dönüştürülür.

Hologram Anıtı, etkinliğinize özel bir deneyim yaratmak için ideal bir seçenektir ve katılımcıların unutulmaz anılar biriktirmelerine olanak sağlar. Markanıza veya etkinliğinize özgü tasarımlarla kişiselleştirilebilen Hologram Anıtı, etkinliğinizin tanıtımına ve marka bilinirliğinizi artırmanıza yardımcı olabilir.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR