Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

IGA Unifree Duty Free Açılışı: Teknoloji ve Görsel Şölenin Buluştuğu An

Unifree Duty Free’nin İstanbul Havalimanı’ndaki açılışı için gerçekleştirdiğimiz etkileyici etkinlikte, görsel çekiciliği ve yaratıcı teknoloji konseptleriyle katılımcıları unutulmaz bir deneyimle buluşturduk.

Etkileyici Bir Etkinlik Deneyimi

 

Unifree Duty Free’nin İstanbul Havalimanı’ndaki açılışı için, görsel açıdan çarpıcı bir etki yaratmayı hedefleyen yaratıcı bir konsept geliştirdik. Geniş bir alanda gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizle, yolcuları etkileyici deneyimlerle buluşturmayı başardık.

Etkinliğin odak noktası, teknolojinin muazzam bir uyumuyla fotoğraf ve video çekimlerine olanak tanıyan Piramit Oda oldu. Katılımcıların içine girebildikleri bu özel kabin, içindeki animasyonlarla görsel bir şölen sunarak etkinliğe etkileyici bir atmosfer kattı.

Diğer bir ürünümüz olan Hologram Kabin, ileri teknolojisi ile etkinliğe olan ilgiyi artırdı. Orijinal objenin üç boyutlu lazer videolarını sergileyen bu ürün, sabit duruşuyla etkileyici bir hologram görüntüsü yaratarak etkinlik boyunca büyük ilgi gördü.

Etkinlik süresince 2.500.000 yolcu havalimanını ziyaret etti, 86.400 kişi fotoğraf ve video çekimleri gerçekleştirdi. Sosyal medyada ise 13.565.000 kişi etkinlikle ilgili paylaşımları gördü; 3.470.000 kişi ise bu paylaşımları beğendi, paylaştı ya da yorum yaptı.

Piramit Oda Nasıl Çalışır?

Tasarımı, katılımcılara kendilerini görüntünün içindeymiş gibi hissettirecek şekilde özel olarak hazırlanır. Katılımcılar, bu etkileyici atmosferde poz vererek kendi telefonlarıyla veya fotoğraf çekim hizmeti alarak bu anları ölümsüzleştirebilirler.

Hologram Kabin Nasıl Çalışır?

Markanıza veya etkinliğinize göre hazırlanan özel animasyonlar veya görseller önceden Hologram Kabin‘e aktarılır. Hologramlar herkesin görebileceği bir alanda sergilenir veya elle tutulabilen bir sistem olarak geliştirilebilir.

Sınırsız Eğlence

Katılımcılar, etkinliğinizde Hologram Kabin sayesinde eşsiz görüntülerin tadını çıkarabilir aynı zamanda Piramit Oda‘da çekildikleri fotoğraf ve videoları saniyeler içerisinde basılı veya dijital olarak elde edebilir. 

Etkileyici Tasarımlar

Ürünlerimiz, etkinlikleriniz için özel olarak tasarlanır. Markanıza veya etkinliğinize özgü senaryo ve kurgular entegre edilebilir, ayrıca marka giydirmeleri yapılarak etkinliğinizin olağanüstü bir etki yaratmasına destek olur.

Hemen ara, teklif al!

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

     Fotoğraflar