Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

İnstagram Printer

İnstagram Printer, etkinliklerinizin ve markalarınızın sosyal medya etkileşimini arttırmak için kiralayabileceğiniz oldukça etkili bir üründür. İnstagram Printer, katılımcıları etkinlik alanında çektikleri fotoğrafları etkinlik hashtag’i ile sosyal medya hesaplarında paylaşmaya teşvik eder. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

İnstagram Printer Nasıl Çalışır? 

 Katılımcılar, ilk olarak etkinlik alanında çektikleri fotoğrafları Instagram üzerinden paylaşıp, etkinlik hashtagı ile birlikte etiketler. Bu sırada, etiketlenen fotoğraflar İnstagram Printer Kiosk ekranına otomatik olarak yansır. Böylece paylaşılan fotoğrafları anında baskıya vererek, katılımcılara özel bir hatıra sunar.

İnstagram Printer, etkinlik alanında sosyal medya etkileşimini artırmak ve katılımcıları memnun etmek için oldukça etkili bir araçtır. Ayrıca, fotoğrafların etkinlik hashtag’ı ile paylaşılması, etkinliğin sosyal medya hesaplarında daha geniş bir izleyici kitlesi tarafından görüntülenmesine katkı sağlar.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


İnstagram Printer, etkinliğiniz için özel olarak tasarlanır. Bunun yanı sıra, görünürlüğü arttırmak amacıyla, fotoğraflara etkinliğin temasına uygun ve özel olarak tasarlanan çerçeveler uygulanır. Bu sayede etkinlik boyunca paylaşılan ve basılan fotoğraflar, markanızın ya da etkinliğinizin özel temasıyla uyumlu olmasını sağlar.

%0 KDV Avantajı ile Daha Az Ödeyin!


İnstagram Printer ürünümüz Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE merkezimizde geliştirilerek ticarileşmiş bir üründür. Bu nedenle İnstagram Printer ürünümüz,  “223 – Geçici 20/1 Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde Yapılan İşlemler” kapsamında KDV istisnasına tabi tutulmaktadır.

İnstagram Printer ürünümüzün kiralama ve satış işlemlerinde düzenlenen faturalarımızda %0 KDV uygulanmaktadır. Kesilen faturalar, gelir ve kurumlar vergisi hesaplamalarınız için kullanılabilir.

Hemen ara, teklif al!


İnstagram Printer ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


İnstagram Printer ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    İnstagram Printer ürünümüz şimdiye kadar yüzlerce etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.