Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

İnstagram Printer

En Yüksek Sosyal Medya Etkileşimi

Instagram Printer, etkinliklerin ve markaların sosyal medya etkileşimini artırmak için oldukça etkili bir üründür. Katılımcıların, etkinlik alanında çektikleri fotoğrafları Instagram üzerinden paylaşıp etkinlik hashtagı ile birlikte etiketleyerek Instagram Printer Kiosk ekranına düşürmeleriyle başlayan süreç, son derece keyifli bir deneyim sunar.

Instagram Printer, paylaşılan fotoğrafları anında baskıya vererek, katılımcılara hatıra olarak verilmesini sağlar. Ayrıca, etkinliğin görünürlüğünü artırmak amacıyla, fotoğraflara etkinlik temasına uygun olarak tasarlanmış çerçeveler uygulanabilir. Bu sayede, etkinlik boyunca paylaşılan ve basılan fotoğraflar, markanın ya da etkinliğin temasını yansıtan özel bir havaya bürünür.

Instagram Printer, etkinlik alanında sosyal medya etkileşimi oluşturmak ve katılımcıları memnun etmek için oldukça etkili bir seçenektir. Ayrıca, fotoğrafların etkinlik hashtagı ile paylaşılması sayesinde, sosyal medya hesaplarında da etkinliğin görünürlüğü artırılabilir.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR