Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

İnteraktif Masa

İnteraktif Masa, etkinliklerinizi özel bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. Bu yenilikçi ürün, dokunmatik etkileşim özelliği ve projecting mapping yöntemiyle herhangi bir masanın ekrana dönüşmesini sağlayarak yaratıcı ve interaktif bir deneyim sunar. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

İnteraktif Masa Nasıl Çalışır?

Nesne masaya yerleştirildiğinde, sistem nesneyi tarayarak masayı etkinleştirir. Bu sayede katılımcılar, dokunmatik etkileşim özellikleri kullanarak masadaki grafiklere dokunabilir ve sayfa geçişleri, animasyon gösterimleri ve video oynatımı gibi çeşitli kurguları deneyimleyebilirler.

İnteraktif Masa, katılımcılarınızı etkileyen, eğlenceli ve sürükleyici bir deneyim ile etkinliğinizi unutulmaz kılar. Kullanım kolaylığı ve özelleştirilebilir özellikleri sayesinde, kullanıcılara farklı ve yeni bir deneyim sunar.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


İnteraktif Masa ürünümüz, etkinliğiniz için özel olarak tasarlanır.
Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanmış animasyon ve kurgular, İnteraktif Masa’ya yüklenebilir. Bu ürün sayesinde katılımcılarınızın etkinliğinize daha fazla dahil olmaları sağlayarak etkinliğinizin başarısını artırabilir ve aynı zamanda unutulmaz bir etki yaratabilirsiniz.

%0 KDV Avantajı ile Daha Az Ödeyin!


İnteraktif Masa ürünümüz Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE merkezimizde geliştirilerek ticarileşmiş bir üründür. Bu nedenle İnteraktif Masa ürünümüz,  “223 – Geçici 20/1 Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde Yapılan İşlemler” kapsamında KDV istisnasına tabi tutulmaktadır.

İnteraktif Masa ürünümüzün kiralama ve satış işlemlerinde düzenlenen faturalarımızda %0 KDV uygulanmaktadır. Kesilen faturalar, gelir ve kurumlar vergisi hesaplamalarınız için kullanılabilir.

Hemen ara, teklif al!


İnteraktif Masa ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


İnteraktif Masa ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    İnteraktif Masa ürünümüz şimdiye kadar birçok etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.