Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

İnteraktif Masa

Bu Masada Olmalısınız

İnteraktif Masa, projecting mapping yöntemiyle herhangi bir masanın ekrana dönüştürülerek dokunmatik etkileşim özelliği kazandırılan özgün bir deneyim ürünüdür. İlgili nesne, masaya yerleştirildiğinde, sistem nesneyi taramak suretiyle masayı aktif hale getirir ve katılımcılar, dokunmatik etkileşim özellikleri sayesinde, masadaki grafiklere dokunarak sayfa geçişleri, animasyon gösterimleri, video oynatımı gibi çeşitli kurguları deneyimleyebilirler.

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanmış animasyon ve kurgular, İnteraktif Masa’ya yüklenebilir. Ayrıca, markanıza özel tasarlanmış giydirmeler, etkinliğinizi benzersiz ve unutulmaz kılmak için uygulanabilir.

İnteraktif Masa, sunduğu teknolojik yeniliklerle, katılımcıların etkileşimli bir ortamda deneyim yaşamalarını mümkün kılar. Bu ürün, etkinliğinize canlılık ve renk katarak, ziyaretçilerinize farklı ve eğlenceli bir deneyim sunar. Ayrıca, ürünün kullanımı çevre dostu özellikler taşıdığından, çevreci katılımcılar için de ilgi çekici bir seçenek olabilir.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR