Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

İnteraktif Bisiklet

İnteraktif Bisiklet, etkinliklerinize eğlenceli bir dokunuş katmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. Bu eğlenceli deneyim aracı, katılımcıları fiziksel aktiviteye teşvik ederek, bisiklet üzerinde keyifli bir deneyim sunar. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

İnteraktif Bisiklet Nasıl Çalışır?

Katılımcılar, sistemde sunulan çeşitli seçeneklerden birini seçerek bisiklete biner ve pedalları çevirerek harekete geçirirler. Toplam mesafe hedefleri belirlenerek, katılımcıların kolektif bir şekilde bu hedefleri tamamlamaları amaçlanır. Yarışın ardından, katılımcıların ürettikleri enerji, harcadıkları kalori ve tüm katılımcıların toplamda kat ettiği mesafe gibi bilgiler ekran üzerinde gösterilir.

İnteraktif Bisiklet, katılımcılarınızı etkileyen, eğlenceli ve sürükleyici bir deneyim ile etkinliğinizi unutulmaz kılar. Kullanım kolaylığı ve özelleştirilebilir özellikleri sayesinde, kullanıcılara farklı ve yeni bir deneyim sunar.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


İnteraktif Bisiklet ürünümüz, etkinliğiniz için özel olarak tasarlanır. Markanız veya etkinliğiniz için özel olarak hazırlanan senaryo ve kurgular, İnteraktif Bisiklet‘te kullanılarak, markanızın karakteriyle uyumlu bir görsel deneyim sunar. İnteraktif Bisiklet, etkinliğinize canlı ve keyifli bir boyut kazandırarak, katılımcıların eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlar. 

Hemen ara, teklif al!


İnteraktif Bisiklet ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


İnteraktif Bisiklet ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    İnteraktif Bisiklet ürünümüz şimdiye kadar yüzlerce etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.