Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

İnteraktif Fitness

Harekete Geçmeye Hazırlanın

İnteraktif Fitness, etkinliklere heyecan ve hareket katan, katılımcıların fiziksel olarak aktif olmalarını teşvik eden bir deneyim ürünüdür. Sanal bir koç tarafından yönlendirilen egzersizler, katılımcıların eğlenceli bir şekilde rekabet etmelerini sağlar. Doğru hareketleri yapan katılımcılar, en yüksek puanları alarak skor tahtasında adlarını yazdırabilirler.

Bu ürün, markaların ve organizasyonların etkinliklerinde farklı bir deneyim sunmalarına olanak tanır. Özelleştirilebilir senaryo ve kurgular ile markanıza veya etkinliğinize özel tasarımlar uygulanabilir. Ayrıca, marka giydirmeleri yaparak etkinliğinizin atmosferine uygun hale getirebilirsiniz.

İnteraktif Fitness’in bir diğer avantajı, fotoğraflara otomatik olarak uygulanan markanıza veya etkinliğinize özel logo ve tasarım sayesinde, paylaşılan fotoğrafların dijital ortamda dikkat çekici bir şekilde yer almasıdır. Bu da etkinliğinize dair daha fazla görünürlük sağlar.

Siz de markanızın veya organizasyonunuzun etkinliğinde katılımcıları harekete geçirerek fark yaratmak istiyorsanız, İnteraktif Fitness’i tercih edebilirsiniz.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR