Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

İnteraktif Ses Topları

İnteraktif Ses Topları, etkinliklerinizi özel bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. İlgi çekici tasarımıyla dikkat çeken İnteraktif Ses Topları, katılımcılara büyük, renkli ve havada asılı duran balonlara dokunarak müzik yapma deneyimi yaşatır. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

İnteraktif Ses Topları Nasıl Çalışır? 

Her bir balon, özel olarak eklenen LED ışığıyla görsel bir estetik sunar ve her bir balon farklı örneklerle donatılarak eşsiz hale getirilir. Katılımcılar, dokundukları her balonun içindeki örnekleri aktif hale getirebilir ve müzik, 4/8 ölçü ritmiyle uyumlu olarak ilerler. Farklı balonlara dokunarak kendi müziklerini oluşturan katılımcılar, eğlenceli bir deneyim yaşarlar.

İnteraktif Ses Topları‘nın gösterişli atmosferi, katılımcılarına kendilerini özel hissettirir. Kullanım kolaylığı ve özelleştirilebilir özellikleriyle birlikte, katılımcılara unutulmaz anlar yaşatır. 

Etkinliğinize Özel Tasarımlar
 

İnteraktif Ses Topları ürünümüz, etkinliğiniz için özel olarak tasarlanır. Markanıza veya etkinliğinize özgü senaryo ve kurgular entegre edilebilir, ayrıca marka giydirmeleri yapılarak etkinliğinizin olağanüstü bir etki yaratmasına destek olur. İnteraktif Ses Topları, etkinliğinize interaktif bir boyut kazandırarak, katılımcıların eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlar.

Hemen ara, teklif al!


İnteraktif Ses Topları ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


İnteraktif Ses Topları ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    İnteraktif Ses Topları
    ürünümüz şimdiye kadar birçok etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.