Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Markalarla Etkileşimi Yeniden Tanımlayın: Johnson’s İnteraktif Masa

Johnson & Johnson, 42 yıl sonra gerçekleştirdiği lansmanında, İnteraktif Masa ile katılımcılarına interaktif ve duygusal bir deneyim yaşattı.

Gelişen Teknolojiyle Yenilenen Johnson & Johnson

Johnson & Johnson, gerçekleştirdiği lansmanda, 42 yıl sonra yeniden tasarladığı ürünlerini farklı deneyimlerle misafirleriyle buluşturdu.

Johnson’s lansmanının öne çıkan noktası, İnteraktif Masa ürünü ile sağlanan benzersiz deneyim oldu. İleri teknoloji ile donatılmış İnteraktif Masa, herhangi bir yüzeyi interaktif ve dokunmatik bir ekran haline dönüştüren özel bir projeksiyon haritalama yöntemi sunuyor. Temelde, bu ürün sayesinde herhangi bir masa veya düz yüzey, dokunmatik etkileşim yetenekleriyle donatılmış bir ekran haline geliyor.

İnteraktif Masa‘nın sağladığı dokunmatik etkileşim, sadece ürünleri keşfetme deneyimini zenginleştirmekle kalmayıp, aynı zamanda katılımcıları etkin bir şekilde etkinliğe dahil etti. Yeniden tasarlanan ürünler, sadece görsel açıdan değil, aynı zamanda duygusal bir deneyim sayesinde lansmandaki katılımcıların ilgisini çekti.

Bu etkileyici organizasyon sayesinde Johnson & Johnson, ürünlerini sadece fiziksel olarak yenilemekle kalmayıp, aynı zamanda teknolojik ve duygusal bir deneyimle sunarak, markasını bir adım öteye taşımayı başardı. 

Hemen ara, teklif al!

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

     Fotoğraflar