Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Koca Kafa Karakterler

Koca Kafa Karakterler, etkinliklerinizi eğlenceli bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. Ürünümüz, 20 cm boyutlarındaki gövde tasarımlarına yaylar eklenerek, katılımcıları kafası sallanan büyük kafalı karakterlere dönüştüren eğlenceli bir tasarıma sahip olan aktivasyon ürünüdür. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Koca Kafa Karakterler Nasıl Çalışır? 

Katılımcıların fotoğrafları, dokunmatik bir kiosk üzerinden tetiklenir ve geri sayım ile birlikte çekilir. Daha sonra, çekilen fotoğraflar yine dokunmatik ekran üzerinden anında baskıya verilir ve yüz kısmı kesilerek önceden hazırlanmış karakterlerin baş kısmına yapıştırılır.

Koca Kafa Karakterler, katılımcılarınızı etkileyen, eğlenceli ve keyifli bir deneyim sunarak etkinliğinizi unutulmaz kılar. Etkinliğinizdeki bu deneyim, katılımcıları eğlenceli anlarla etkinliğe çekerek sosyal medyada paylaşım yapmalarına teşvik eder.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


Ürünümüz, markanızın veya etkinliğinizin temasına göre özel olarak tasarlanır. Bu eğlenceli aktivite ile markanızın veya etkinliğinizin tanıtımı daha eğlenceli ve daha akılda kalıcı hale gelerek katılımcılarınıza unutulmaz bir deneyim yaşatır. Katılımcılar, bu eğlenceli anları sosyal medya hesaplarında paylaşabilir ve etkinliğinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilir.

Hemen ara, teklif al!


Koca Kafa Karakter ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Koca Kafa Karakter
 ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Koca Kafa Karakterler ürünümüz şimdiye kadar birçok etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.