Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Maybelline Press Play: New York’tan Türkiye’ye Özel Bir Deneyim

Maybelline New York’un Press Play aktivasyonu ile Türkiye’nin ilk outdoor promosyon oyununu Bağdat Caddesi’nde hayata geçirdi ve katılımcıları interaktif bir deneyime davet etti.

Maybelline New York’tan Türkiye’de Bir İlk: Press Play

 

Dünya genelinde bilinen makyaj markası Maybelline New York, Press Play aktivasyonu kapsamında Türkiye’nin outdoor mecradan oynanan ilk promosyon oyununu hayata geçirdi. Press Play aktivasyonu ile pandemiyle beraber durdurduğumuz hayatlarımızı yeniden canlandırmaya ve renklendirmeye davet eden Maybelline New York, “Şimdi sıra oyunda” dedi!

Maybelline New York, pause tuşuna basıp askıya aldığımız hayatımızı yeniden canlandırmak ve renklendirmek için başlattığı Press Play aktivasyonu ile bir ilke imzasını attı. Billboard üzerinden oynanan ilk promosyon oyunuyla Maybelline New York, herkesi play tuşuna basmaya ve hayata renk katmaya çağırdı.

Kampanya İstanbul’da Bağdat Caddesi’nde özel olarak belirlenen iki konumda, billboardlar üzerinden oynanan tilt oyunu ile hayata geçti. Oyuncular, oyun alanlarındaki Wi-Fi internet ağını kullanarak telefonlarıyla oyunu başlattılar. Oyun sonucunda elde ettikleri puana göre Press Play aktivitesi özelinde, Watsons’lardaki %50’ye varan indirime ek kupon kodu kazandılar.

Mobil oyun oynayan toplam kişi sayısının 30 milyona ulaştığı ülkemizde, bu sayının %37’sini 14-29 yaş arası kitle oluşturuyor. Her geçen gün hayatımızın bir parçası olan mobil oyunların %48’i ise kadın kullanıcılar tarafından oynanıyor. Giderek artan gaming trendini pandemi sonrası önemi yükselen outdoor mecralarla buluşturan Maybelline New York; sadece makyaj tutkunlarını değil, herkesi hayatına canlılık, renk ve oyun katmaya davet ediyor.

Hemen ara, teklif al!

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

     Fotoğraflar