Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Mercedes Busworld Fuarı’nda Live Painter Etkinliği

Mercedes BusWorld Fuar alanında gerçekleştirdiğimiz Live Painter etkinliği ile katılımcıları unutulmaz bir yaratıcı serüvene davet ettik.

Yaratıcılığın Canlandığı Mercedes Live Painter Deneyimi
 

Mercedes BusWorld Fuar alanında düzenlediğimiz Live Painter etkinliği, katılımcılara unutulmaz bir yaratıcı serüven sunarak etkinlik boyunca benzersiz bir atmosfer yarattı. Mercedes ile birlikte gerçekleşen bu özel etkinlik, sanatın ve teknolojinin mükemmel bir şekilde buluşmasını sağladı. 

Etkinlik alanına gelen katılımcılar, dijital bir tuval karşısında kendi sanat eserini yaratma şansı buldu. Özgün çizimler, özel olarak belirlenmiş araç yüzeyine interaktif bir şekilde yansıtılarak, ortaya çıkan eserler sadece yaratıcılarına değil, aynı zamanda izleyicilere de görsel bir şölen yaşattı. Bu benzersiz etkinlik deneyimi, Mercedes ile birlikte izleyicilere unutulmaz bir deneyim sundu.

Live Painter Nasıl Çalışır?

İlk olarak katılımcılar, dokunmatik kiosk aracılığıyla istedikleri görseli çizerler. Çizimler, önceden belirlenmiş nesnelerin üzerine yansıtılır. Böylece katılımcıların yarattığı görsel, nesne üzerinde canlı bir şekilde görülebilir hale gelir. Live Painter, otobüs, otomobil veya büyük binalar gibi geniş ölçekli nesneleri, katılımcıların yaratıcılıklarını sergileyebilecekleri büyük tuvallere dönüştürür.

 

Anında Fotoğraf Düzenleme

Live Painter, markanıza veya etkinliğiniz için özel olarak tasarlanmış logolar ve diğer grafik tasarımlarını sisteme ve fotoğraflarınıza uygulayabilir. Bu sayede, etkinlik boyunca basılan veya dijital olarak paylaşılan fotoğraflar, size özel tasarlanmış çerçevelerle birlikte sunulur.

Sınırsız Eğlence

Katılımcılar, yaratıcı ve eğlenceli bir deneyimin yanı sıra, yarattıkları eserlerin fotoğraflarına basılı veya dijital haline saniyeler içerisinde ulaşabilir. Böylelikle, eğlenceli anlarını sosyal medya hesaplarından paylaşabilir veya yaşadıkları bu eşsiz deneyimin unutulmaz olmasını sağlayabilirler.

Hemen ara, teklif al!

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

     Fotoğraflar