Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Kalp Atışlarınızla Birlikte: THY Milli Takımın Özel Tasarım Forması

 Milli Takımımızın coşkunusunu en üst düzeye çıkartmak için kalp atış ritmini hissettiren ve sesini duyuran özel bir mekanizma geliştirdik. 

84 Mİlyonun Kalbİ Bu Kampanyada Buluştu  

Ay-yıldızlılar zorlu bir eleme sürecini geçerek Avrupa Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. Ancak dünya daha büyük bir zorlukla karşı karşıyaydı: Pandemi. Turnuvanın ertelenmesine sebep olan pandemi koşulları, taraftarların da katılımını sınırlamıştı ancak taraftarlar, milli takımı dünyanın her yerinde desteklemekten asla geri durmamışlardı.

A Milli Takımlar ana sponsoru Türk Hava Yolları da bu koşullarda bile taraftarın ay-yıldızlıları uzaktan destekleyebileceği bir yöntem geliştirdi. Kalbi milli takımla atan taraftarlar ve milli takım oyuncularını aynı formada buluşturdu.

Kalp atış ritmini hissettirecek ve sesini duyuracak özel bir mekanizma geliştirildi. Dokunulduğunda çalışan bu mekanizma, ay-yıldızlı formanın içine yerleştirildi. 84 milyonun kalbinin attığı formayı giyen milli takım, kamera karşısına geçti ve ekranların da yıldızı oldular. Formanın hediye edilmesinin anından, mekanizma çalıştığı anda yaşattığı hisse kadar tüm anlar kaydedildi ve dijital mecralarda taraftarlarla buluşturuldu. Kampanyanın müziğini ise ünlü DJ Mahmut Orhan’ın da aralarında bulunduğu Sibourne ekibi üstlendi. Forma yapımında kullanılan taraftarın kalp atışları, kampanyanın da ritmini oluşturan ses oldu.

Euro 2020 özel yayınlarında önde gelen spor yorumcuları, formanın yaşattığı duyguyu anlatmak için ekran karşısına geçti. Milli takımımız gibi formayı giyen spor yorumcuları, ay-yıldızlıların yaşadığı o heyecanı anbean yaşadılar. Ay-yıldızlıların yaşadığı bu özel hissi herkese yaşatmak isteyen Türk Hava Yolları, taraftarlar için de şehrin farklı noktalarında formanın yer aldığı özel raket uygulamaları gerçekleştirdi. 

Millilerin formasındaki mekanizmaya benzer şekilde çalışan bu uygulama, insanlar rakete yaklaştıklarında aktif hâle geldi. Yaklaştıklarında kalp sesini duymaya başlayan taraftarlar, rakete dokunduklarında ise kalp atış sesinin ritmini de hissedebildi. 

Farklı mecralarda gündemden düşmeyen kampanya; radyolarda, dijital içeriklerde, sosyal medya sayfalarında ve televizyonun en çok izlenen yarışmalarından Survivor’da da kendine yer buldu. Millilerin turnuva heyecanı boyunca, tüm taraftarın gönlüne dokundu.

Kalplerin sesi bir oldu. Kalpler bir oldu.

Hemen ara, teklif al!

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

     Fotoğraflar