Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Mozaik Duvarı

Sıradışı Puzzle Sanatı

Mozaik Wall, misafirlerinizin fotoğraflarını bir mozaik halinde dijital ekrana yansıtarak etkinliklerinizi unutulmaz kılan bir üründür. Gelen katılımcıların fotoğraflarını anında yakalayarak yan yana yerleştirerek büyük bir resim oluşturuyoruz. Bu sayede etkinliğinizin unutulmaz anılarını ölümsüzleştiriyoruz.

Ürünümüz sayesinde etkinlikleriniz renkleniyor ve katılımcıların keyifli anlarına tanık oluyorsunuz. Aynı zamanda, bu anları birleştirerek oluşturduğumuz büyük fotoğraf da etkinliğinizin en değerli hatıralarından biri oluyor. Fotoğrafların bir araya gelerek oluşturduğu bu muhteşem tablo, herkesin duygularını yansıtıyor ve unutulmaz bir anı olarak kalıyor.

Mozaik Wall, etkinliklerinizi daha eğlenceli ve unutulmaz hale getirmek için harika bir araçtır. Katılımcıların anılarını bir araya getirerek oluşturduğumuz büyük fotoğraf, etkinliğinizin en değerli hatıralarından biri olacak.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR