Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Online Photo Booth

Online Photo Booth, etkinliklerinizi eğlenceli bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. Markanız veya etkinliğiniz için özel olarak hazırlanan, arka plan ve çerçeve tasarımıyla oluşturulmuş sanal bir aktivasyondur. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Online Photo Booth Nasıl Çalışır? 

 

Katılımcılar, kendi cihazlarını kullanarak etkinliğiniz için oluşturulmuş fotoğraf, GIF veya video seçeneklerinden birini seçerler ve ardından poz vererek çekim yaparlar. Çekimler, etkinliğe özel olarak tasarlanmış çerçeveler, filtreler, çıkartmalar veya degradelerle desteklenerek daha da özelleştirilebilir. Ayrıca, hareketli veya hareketsiz arka planlar da katılımcının isteğine göre değiştirilebilir. Kullanıcılara süreç boyunca ekran rehberliği ile hızlı ve kolay bir deneyim sunularak etkinliğin keyfini çıkarmaları sağlanır.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


Online Photo Booth ürünümüz,
markanızın veya etkinliğinizin temasına uygun olarak özel hazırlanan çerçeve tasarımı ile süslenir. Bu özel çerçeve tasarımı, fotoğraf, GIF ve videolara otomatik olarak uygulanır. Etkinlik boyunca basılan ve dijital olarak paylaşılan fotoğrafların temanıza uyumlu olmasını sağlar. Katılımcılar, bu özel ve keyifli anıları sosyal medya hesaplarında paylaşabilir ve etkinliğinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilir. 

%0 KDV Avantajı ile Daha Az Ödeyin!


Online Photo Booth ürünümüz Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE merkezimizde geliştirilerek ticarileşmiş bir üründür. Bu nedenle Online Photo Booth ürünümüz,  “223 – Geçici 20/1 Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde Yapılan İşlemler” kapsamında KDV istisnasına tabi tutulmaktadır.

Online Photo Booth ürünümüzün kiralama ve satış işlemlerinde düzenlenen faturalarımızda %0 KDV uygulanmaktadır. Kesilen faturalar, gelir ve kurumlar vergisi hesaplamalarınız için kullanılabilir.

Hemen ara, teklif al!


Online Photo Booth ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Online Photo Booth
ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Online Photo Booth
    ürünümüz şimdiye kadar birçok etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.