Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Online Photo Booth

Çevrimiçi Fotoğraf Deneyimi

Online Fotoğraf Kabini veya diğer adıyla Online Photo Booth, markanız veya etkinliğiniz için özel olarak hazırlanan arka plan ve çerçeve tasarımıyla oluşturulmuş sanal bir aktivasyondur.

Katılımcılar, kendi cihazlarını kullanarak etkinliğiniz için oluşturulmuş fotoğraf, GIF veya video seçeneklerinden birini seçerler ve ardından poz vererek çekim yaparlar. Çekimler, etkinliğe özel olarak tasarlanmış çerçeveler, filtreler, çıkartmalar veya degradelerle desteklenerek daha da özelleştirilebilir. Ayrıca, hareketli veya hareketsiz arka planlar da değiştirilebilir. Kullanıcılar, tüm süreç boyunca ekran tarafından rehberlik edilerek hızlı ve kolay bir deneyim yaşarlar.

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan çerçeve tasarımı, fotoğraf, GIF ve videolara otomatik olarak uygulanır. Bu sayede, etkinlik boyunca basılan ve dijital olarak paylaşılan içerikler, bu özel çerçeve ile birlikte dolaşıma girerler.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR