Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Petrol Ofisi Petroleum Fuarı: Etkileyici Küp Deneyimi ile Tanışın

Petroleum İstanbul Fuarı’nda, Petrol Ofisi iş birliği ile benzersiz ve etkileyici bir projeye imza attık.

360° Devasa ve Sürükleyici Bir Deneyim

Dünya çapında büyük ilgi gören ve sektör profesyonellerinin bir araya geldiği Petroleum İstanbul Fuarında, öne çıkan isimlerden biri olan Petrol Ofisi için benzersiz ve etkileyici bir projeye imza attık.   

Katılımcılara 360 derece bir deneyim sunabilmek için devasa bir küp konsepti geliştirdik. Bu devasa yapı, etrafını saran ekranlarla çevrili olarak tasarlandı ve katılımcıları içine çekecek bir atmosfer oluşturuldu. Bu özel küp içinde, özenle hazırladığımız Petrol Ofisi reklam filmi, etkileyici görsel efektlerle birlikte izleyicilere sunuldu.

Geliştirdiğimiz bu interaktif deneyimde, fuar ziyaretçileri seyirci olmanın ötesine geçip, adeta reklam filminin içine girmiş gibi hissettiler. Özel efektler, ses teknolojileri ve üç boyutlu görsellerle desteklenen reklam filmi, katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşattı.

Hemen ara, teklif al!

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

     Fotoğraflar