Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Photo Booth Kiosk

Photo Booth Kiosk, etkinliklerde katılımcılar tarafından en çok beğenilen aktivasyon ürünlerinden biridir. Şık tasarımı, profesyonel kamera ve özel ışık sistemiyle birlikte kısa zamanda kendi cazibe alanını yaratır. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Photo Booth Kiosk Nasıl Çalışır?

Dokunmatik ekran üzerinden tetiklenen fotoğraf çekimi, geri sayım ile birlikte çekilir. Ardından, fotoğraflar dokunmatik ekran üzerinden anında baskıya verilir veya dijital olarak paylaşılılır. Bu özellikleriyle, etkinliğinize renk katar ve katılımcıların anılarının ölümsüzleştirilmesini sağlar.

Photo Booth Kiosk, etkinliklerinizde unutulmaz bir deneyim yaşatmak için mükemmel bir seçenektir. Kullanım kolaylığı ve özelleştirilebilir özellikleriyle birlikte, katılımcıların eğlenceli anılarını sosyal medya platformlarından paylaşmalarına olanak tanır.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar

 

Photo Booth Kiosk, markanızı veya etkinliğinizi özel olarak tasarlanmış çerçevelerle öne çıkarır ve görsel bir etki yaratarak etkinliğinizin tanıtımı da yapar. Markanıza veya etkinliğinize özgü senaryo ve kurgular entegre edilebilir, ayrıca marka giydirmeleri yapılarak etkinliğinizin olağanüstü bir etki yaratmasına destek olur. Bu özel tasarım çerçeveler, her fotoğrafa otomatik olarak uygulanarak, etkinlik boyunca basılan ve dijital olarak paylaşılan fotoğrafların temanıza uyumlu olmasını sağlar.

%0 KDV Avantajı ile Daha Az Ödeyin!


Photo Booth Kiosk
 ürünümüz Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE merkezimizde geliştirilerek ticarileşmiş bir üründür. Bu nedenle Photo Booth Kiosk ürünümüz,  “223 – Geçici 20/1 Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde Yapılan İşlemler” kapsamında KDV istisnasına tabi tutulmaktadır.

Photo Booth Kiosk ürünümüzün kiralama ve satış işlemlerinde düzenlenen faturalarımızda %0 KDV uygulanmaktadır. Kesilen faturalar, gelir ve kurumlar vergisi hesaplamalarınız için kullanılabilir.

Hemen ara, teklif al!


Photo Booth Kiosk ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Photo Booth Kiosk ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Photo Booth Kiosk,
    şimdiye kadar yüzlerce etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerde çekilmiş fotoğrafları aşağıda inceleyebilirsiniz.