Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Photo Booth Kiosk

En Çok Sevilen Etkinlik Ürünü

 

Photo Booth Kiosk, ya da diğer adıyla foto kabin, etkinliklerde katılımcılar tarafından en çok beğenilen aktivasyon ürünlerinden biridir. Şık tasarımı, profesyonel kamera ve özel ışık sistemiyle birlikte kısa zamanda kendi cazibe alanını yaratır.

Dokunmatik kiosk üzerinden tetiklenen fotoğraflar, geri sayım ile birlikte çekilir. Ardından, fotoğraflar dokunmatik ekran üzerinden anında baskıya verilir ya da dijital olarak paylaşılabilir. Bu özellikleriyle, etkinliğinize renk katar ve katılımcıların anılarını ölümsüzleştirir.

Foto kabin, markanız veya etkinliğiniz için özel olarak tasarlanmış çerçeveler ile fotoğrafları süsleyerek etkinliğinizin veya markanızın tanıtımını da yapar. Bu özel tasarım çerçeveler, basılan ve dijital olarak paylaşılan fotoğrafların kalitesini artırarak, etkinliğinizin profesyonel bir şekilde sunulmasına yardımcı olur.

Genel olarak, Photo Booth Kiosk, etkinliklerinizin unutulmaz bir deneyim olmasını sağlamak için mükemmel bir seçenektir. Kullanımı kolay ve özelleştirilebilir özellikleriyle birlikte, katılımcıların eğlenceli anılarını paylaşmalarına olanak tanır.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR