Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Quiz Tablet

Hızlı ve Pratik Bir Quiz Deneyimi

Quiz Tablet, interaktif bir deneyim sağlayarak Quiz deneyimine yeni bir boyut kazandıran bir etkileşim ürünüdür. Marka veya organizasyonun ihtiyacına özel tasarlanan Quiz Tablet, katılımcıların tablet üzerinden sorulan soruları cevaplamasına olanak tanır.

Dokunmatik arayüzü sayesinde katılımcılar, marka veya etkinliğe göre önceden hazırlanan soruları cevaplayabilirler. Arayüz kurgusu, kullanıcıları yönlendirerek daha kolay bir deneyim yaşamalarını sağlar. Marka giydirmeleri yapılabilir ve sorular özelleştirilebilir. Böylece etkinliğiniz, daha özel ve kişiye özgü bir deneyim haline gelir.

Quiz Tablet, marka algısını yükseltmek, müşteri bağlılığı oluşturmak ve etkinliğinizi unutulmaz kılmak için mükemmel bir seçimdir. Markanızın veya organizasyonunuzun ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan Quiz Tablet, katılımcıları etkileşimli bir şekilde etkilemeyi sağlar.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR