Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Quiz Tablet

Quiz Tablet, etkinliklerinizi özel bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. Quiz Tablet, interaktif bir deneyim sağlayarak Quiz deneyimine yeni bir boyut kazandırır ve katılımcıların tablet üzerinden sorulan soruları cevaplamasını sağlar. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Quiz Tablet Nasıl Çalışır? 

Dokunmatik arayüzü sayesinde, katılımcılar markanız veya etkinliğinizle ilgili önceden hazırlanan sorulara kolayca cevap verebilirler. Arayüzün tasarımı, kullanıcıları yönlendirerek daha hızlı bir deneyim yaşamalarını sağlar. Ayrıca, interaktif arayüzün sağladığı kolaylık, katılımcıların etkileşimde bulunma sürecini daha keyifli ve etkili kılar.

Quiz Tablet, marka algısını yükseltmek, müşteri bağlılığı oluşturmak ve etkinliğinizi unutulmaz kılmak için mükemmel bir seçimdir. Kullanım kolaylığı ve özelleştirilebilir özellikleri sayesinde, katılımcıların keyifli bir deneyim yaşamalarını sağlar.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


Quiz Tablet ürünümüz, etkinliğiniz için özel olarak tasarlanır.
Markanıza veya etkinliğinize özgü senaryo ve kurgular entegre edilebilir, ayrıca marka giydirmeleri yapılarak etkinliğinizin olağanüstü bir etki yaratmasına destek olur. Quiz Tablet, etkinliğinize interaktif bir boyut kazandırarak, marka algınızı yükseltir ve müşteri bağlılığınızı arttırmanızı sağlar.

Hemen ara, teklif al!


Quiz Tablet ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Quiz Tablet ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Quiz Tablet ürünümüz şimdiye kadar yüzlerce etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.