Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Run Challenge

Run Challenge, katılımcıların fiziksel aktivitelerini ölçerek interaktif ve eğlenceli bir deneyim sunan bir üründür. Bu ürünü kiralayarak etkinliklerinize dinamik bir katılım sağlayabilirsiniz. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Run Challenge Nasıl Çalışır?

Her bir katılımcı platformda yerini alır. Her oyuncunun ismi oyun ekranına girilir. Oyun başlaması ile birlikte oyuncular platform üzerinde koşma hareketi yaparlar. Oyuncuların her adımı ekrana doğru uzanan özel LED şerit üzerinde akmaya başlar. Oyuncuların adım sayısı ekranda gözükür ve en hızlı oyuncunun adımları kurguya göre belirlenen görseli tamamlamaya başlar. Katılımcılar, en çok adımı en hızlı sürede atan kişi olma hedefiyle rekabet ederken, aynı zamanda eğlenceli bir deneyim yaşarlar. 

Etkinliğinize Özel Tasarımlar

 
Katılımcıların fiziksel aktivitelerini ölçme özelliği ile özelleştirilebilir bir deneyim sunan Run Challenge, markanıza veye etkinliğinize göre özelleştirilebilir. Oyun kurgusu, ekran tasarımları ve LED şerit renkleri sizi isteklerinize veya etkinlik konseptinize uygun olarak özelleştirilebilir. Run Challenge, etkinliğinize interaktif bir boyut kazandırarak, katılımcıların eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlar.

Hemen ara, teklif al!


Run Challenge ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Run Challenge ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Run Challenge
    ürünümüz şimdiye kadar birçok etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.