Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Sanal Koşu Kabini

Sanal Koşu Kabini, etkinliklerinizi özel bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. Katılımcıları fiziksel olarak aktif olmaya teşvik eden bu deneyim ürünü, koşu bandı üzerinde katılımcılara sanal koşma deneyimi sunarak en iyi koşu ortamını seçme imkanı tanır. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Sanal Koşu Kabini Nasıl Çalışır? 

Katılımcı, dokunmatik ekranlı bir kiosk aracılığıyla koşmak istediği koşu ortamını seçer. Seçilen ortamın görüntüleri, koşucunun ekranına yansıtılarak benzersiz bir koşu deneyimi sunulur. Bu interaktif özellik, katılımcılara koşu rutinlerini kişiselleştirme ve çeşitlendirme şansı tanır. 

Sanal Koşu Kabini, etkinliklerinizde sportif bir yarışma deneyimi ve heyecan katmak için mükemmel bir seçenektir. Katılımcılar, keyifli bir koşu deneyiminin yanı sıra kendilerini unutulmayacak heyecanlı bir atmosferin içinde bulurlar.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


Sanal Koşu Kabini ürünümüz, etkinliğiniz için özel olarak tasarlanır. Markanıza veya etkinliğinize özgü senaryo ve kurgular entegre edilebilir, ayrıca marka giydirmeleri yapılarak etkinliğinizin olağanüstü bir etki yaratmasına destek olur. Sanal Koşu Kabini, etkinliğinize interaktif bir boyut kazandırarak, katılımcıların eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlar.

Hemen ara, teklif al!


Sanal Koşu Kabini ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Sanal Koşu Kabini ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Sanal Koşu Kabini
    ürünümüz şimdiye kadar birçok etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.