Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Slot Car Parkur

Slot Car Parkur, etkinliklerinizde eğlenceli bir deneyim yaşatmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. Slot Car, pedal çevirerek kontrol edilen slot car arabalarıyla dolu bir oyundur. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Slot Car Parkur Nasıl Çalışır? 

Katılımcılar, ilk olarak kendi slot car arabalarını seçip yarışa başlamak için bisiklete geçerler. Daha sonra parkurda en yüksek hıza ulaşmak için hızlıca pedal çevirmeye başlarlar. Parkuru en hızlı tamamlayan katılımcı, yarışmanın galibi olur. Bu eğlenceli yarış formatı, katılımcılara hem arkadaşlarıyla hem de aileleriyle unutulmaz anlar ve dostane bir rekabet sunar.

Slot Car Parkur, etkinliklerinizde eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatmak için mükemmel bir seçenektir. Kullanım kolaylığı ve özelleştirilebilir özellikleri sayesinde, katılımcıların keyifli ve rekabet dolu bir deneyim yaşamalarını sağlar.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


Slot Car Parkur ürünümüz, etkinliğiniz için özel olarak tasarlanır. Etkinliğinize veya markanıza göre özel olarak tasarlanan yarış pistleri, etkinliğinizi daha dikkat çekici kılar. Böylece Slot Car Parkur, etkinliğinize interaktif bir boyut kazandırarak, katılımcıların eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlar.

Hemen ara, teklif al!


Slot Car Parkur ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Slot Car Parkur ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Slot Car Parkur ürünümüz şimdiye kadar birçok etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.