Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Spotify Wrapped ile Sanatçılarla Augmented Selfie Deneyimi

Spotify, 2022 yıl sonu özet etkinliğinde, özel olarak tasarlanmış Augmented Selfie ürünü ile müzikseverlere duygusal bir deneyim sunarak sevilen sanatçılarla bir buluşma fırsatı yarattı.

 Spotify Wrapped 2022’nin Büyülü Dünyasında: Augmented Selfie Deneyimi ile Müziğe Farklı Bir Bakış

Dünyanın en büyük çevrim içi müzik dinleme platformu Spotify, 2022 yıl sonu özetini sunarken sınırları aşan bir deneyimi beraberinde getirdi. Bu eşsiz etkinlikte, özel olarak tasarladığımız Augmented Selfie ürünü ile müzikseverleri benzersiz bir yolculuğa çıkardık.

Augmented Selfie, Edis’ten Emir Can İğrek’e, Güneş’ten Sefo’ya ve Sena Şener’e kadar sevilen sanatçılarla, katılımcıların bir araya gelmesini sağladı. Bu özel deneyimle katılımcılar, sadece müziği dinlemekle kalmayıp adeta müziğin içinde bir yolculuğa çıktılar. Augmented Selfie, müzikseverlere sadece sesle değil, aynı zamanda görsel bir şölenle de unutulmaz bir müzik deneyimi sunarak duygusal bir bağ kurdu.

İstanbul’un kalbinde, Şişli metro istasyonunda gerçekleşen etkinlik, 15 gün boyunca binlerce müzik tutkununu bir araya getirerek şehrin ritmini müzikle birleştirdi. Katılımcılar, Augmented Selfie ile favori sanatçılarıyla bir araya gelmenin ne kadar özel bir deneyim olduğunu keşfettiler. Bu etkileyici deneyimde, anıların ölümsüzleştiği ve müziğin insanları bir araya getirip duygusal bir bağ kurma gücü derinden hissedildi.

Spotify, sadece bir müzik platformu olmanın ötesine geçerek, katılımcılarına güçlü işbirliği ile unutulmaz bir deneyim sunmuş oldu. Bu etkinlik, müziğin insanları nasıl bir araya getirdiğini ve anıların nasıl ölümsüzleştiğini bir kez daha ortaya koydu.

Hemen ara, teklif al!

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

     Fotoğraflar