Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

The Cube

The Cube, etkinliklerinizde göz alıcı bir deneyim sunmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. The Cube, etkileyici görüntüsüyle katılımcıların dikkatini çeken, 4 tarafı LED’ler ile çevrilmiş 3 boyutlu bir deneyim alanıdır. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

The Cube Nasıl Çalışır? 

Katılımcıları kendine hayran bırakan bir atmosfer oluşturan bu deneyim alanı, dört tarafı LED’lerle çevrili, üç boyutlu ve son derece etkileyici bir yapıdır. Katılımcılar bu özel alana girdiklerinde, ekranlarda gösterilen etkileyici videoları izleme fırsatı bulurlar. Büyüleyici görüntüsüyle, birçok izleyiciye aynı anda ulaşabilme özelliğiyle bu devasa şov, katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşatır. 

The Cube, katılımcılarınızı etkileyen, eğlenceli ve sürükleyici bir deneyim sunarak, katılımcılarınıza özel anlar yaşatır. Gösterişli atmosferi sayesinde, etkinliğinize özgü bir çekim alanı oluşturarak katılımcılarınızın etkinliğinize daha fazla dahil olmasını sağlar.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


The Cube, etkinliğiniz için özel olarak tasarlanır. Markanıza veya etkinliğinize özgü senaryo ve kurgular entegre edilebilir, ayrıca marka giydirmeleri yapılarak etkinliğinizin olağanüstü bir etki yaratmasına destek olur. Bu büyüleyici alan, etkinliğinizi daha da özel ve unutulmaz kılmanıza yardımcı olur.

Hemen ara, teklif al!


The Cube
ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


The Cube ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    The Cube ürünümüz şimdiye kadar yüzlerce etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.