Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Vodafone Supernet 5G’nin Hızına Tanık Olun: Metin Tekin ve Feyyaz Uçar Test Ediyor

Vodafone Supernet 5G’nin gücünü keşfetmek adına, futbolun efsanelerinden Metin Tekin ve Feyyaz Uçar ile birlikte eğlenceli bir VR deneyimi gerçekleştirdik.

“Metin Tekin ve Feyyaz Uçar ile 5G VR Gözlük Testi: Hızı Yakından Deneyimleyin”

 

Vodafone Supernet 5G’nin çığır açan hızını yakından hissetmek adına, futbolun efsanelerinden Metin Tekin ve Feyyaz Uçar ile birlikte 4.5G ve 5G bağlantılı sanal gerçeklik (VR) gözlüklerini test ettik. Mobil cihazlardan anında yakalanan görüntüleri VR gözlükleri aracılığıyla ileterek, 5G destekli alt yapının anlık görüntüyü sıfır gecikmeyle sağlama kabiliyetini bizzat gözlemledik. Diğer yandan, 4.5G destekli gözlük, gecikme sebebiyle görüntülerin geç bir şekilde işlenmesine sebep oldu.

Bu çerçevede oluşturduğumuz sistem, canlı yayının 5G teknolojisinin etkilerini nasıl deneyimlediğimizi detaylı bir şekilde gözlemlememize olanak sağladı. Vodafone Supernet 5G’nin hızının etkisi, bu keyifli deneyim sürecinde açıkça ayırt edilecek şekilde ortaya çıktı. 

Hemen ara, teklif al!

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

     Fotoğraflar