Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

VR Simülasyon Koltuğu

Kalıcı Bİr Etkİ İçİn, Zengİn VR Deneyİmİ

Elde edilecek yenilikçi deneyim, VR Simülasyon Koltuğu ile sağlanır. Bu teknolojik cihaz, sanal gerçekliği tüm potansiyeliyle yaşatarak, deneyimi zenginleştirir. Koltuğa oturan katılımcılar, VR gözlüklerini taktıkları anda, tamamen deneyimin içine dahil olurlar. Koltuk, VR video ile senkronize hareket eder ve özelleştirilebilir yazılım ve uygulama alanlarıyla etkinliklerinize özgü hale getirilebilir.

Koltuk, katılımcılara gerçek hayatta olmadıkları birçok ortamı yaşama imkanı sunar. Örneğin, videoda yağmur yağıyorsa su püskürterek, soğuk bir ortamda bulunuyorsa soğuk hava üfler veya çölde off-road yapıyorsa sıcak havayı gerçekten hissettirir. Bu etkileşimli ve unutulmaz deneyim, panel önündeki ekranlar sayesinde etrafındaki izleyiciler tarafından da takip edilebilir.

Markanız veya etkinliğiniz için özelleştirilebilen VR Simülasyon Koltuğu, katılımcılarınıza çekici bir teknoloji sunarak, eşsiz bir deneyim yaşatma imkanı sağlar. Bu nedenle, etkinliklerinizde veya markanızın tanıtımında kullanarak, potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekebilir ve onların unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlayabilirsiniz.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR