Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Yumoş Bebeğime Ninniler: Anne Sesinin Sıcaklığıyla Huzurlu Uyku

Yumoş için Dünya’nın ilk bluetooth özellikli, anne sesi ile ninni dinleten oyuncak ayısını ürettik.

Hedeflerimiz
İlk olarak hedefimiz, gece boyunca anne, mobil cihazını bebeğinin yakınında tutmak zorunda olmamalı. Yumoş ayısı fiziki olarak tek başına görevini yerine getirebilmeli. Ayrıca, bebeğin odasında bulunacak Yumoş ayısı, hiçbir şekilde bebeğin sağlığına zarar vermemeli. Tasarlanacak mikroişlemci, Yumoş ayısının içine girebilecek kadar küçük ve az 18 saat pil ömrüne sahip olmalı.

 

Çözümlerimiz
Hedefler doğrultusunda tasarladığımız devre kartımız ile modüllerimizi olabildiğince küçülterek, Yumoş ayısının içine koyduğumuzda fark edilmeyecek büyüklükte bir kutu tasarladık. Hem bebeğin sağlığı için hem de pili verimli kullanmak adına, bluetooth modülünün sadece ninni aktarımı süresince çalışmasını sağladık. IOS, bluetooth ile ses aktarımına izin vermediği için sihrimizi konuşturarak Apple’ı bile şaşırtan bir çözüm bulduk.

Sonuç
Ürettiğimiz Yumoş ayıları ile “Bebeğime Ninniler” aplikasyonunu mükemmel bir uyum içerisinde çalıştırmayı başardık. Böylece, birçok testten geçerek Yumoş ayılarımıza global geçerliliği olan N71 sertifikası aldık.

Hemen ara, teklif al!

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

     Fotoğraflar