Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Spotify Wrapped 2022

Spotify, 2022 yıl sonu özet etkinliğinde, özel olarak tasarlanmış Augmented Selfie ürünü ile müzikseverlere duygusal bir deneyim sunarak sevilen sanatçılarla bir buluşma fırsatı yarattı.

Spotify Wrapped 2022: Augmented Selfie

Dünyanın en büyük çevrim içi müzik dinleme platformu Spotify’ın 2022 yıl sonu özeti; Wrapped 2022 için özel bir etkinlik hazırladık.

Spotify için özel olarak hazırladığımız Augmented Selfie ürünümüz sayesinde katılımcılar; Edis, Emir Can İğrek, Güneş, Sefo ve Sena Şener ile diledikleri gibi selfie çektiler.

İstanbul, Şişli metro istasyonunda gerçekleşen etkinlik 15 gün boyunca müzik severlerle buluştu. Binlerce müzik severin, favori sanatçıları ile unutulmaz hatıra fotoğrafları oldu.

Augmented Selfie Nasıl Çalışır?

Katılımcı, fotoğraf çekimi için kioska yaklaştığında, önceden düzenlemeleri yapılmış videolar otomatik olarak etkinleştilir ve yanında gibi bir algı yaratılır. Çekilen fotoğraflar saniyeler içerisinde baskıya verilir.

Anında Fotoğraf Düzenleme

Augmented Selfie, markanız ve etkinliğinizin temasına uygun olarak özel hazırlanan çerçeve tasarımı ile süslenir. Tasarım, her fotoğrafa otomatik olarak uygulanarak, basılan fotoğrafların temanızla uyumlu olmasını sağlar.

Sınırsız Eğlence

Misafirlerinizle eğlenceli anlar yaşamanın yanı sıra, bu eşsiz deneyimi onlarla paylaşmanızın tadını çıkarın. Fotoğraflar, QR kod üzerinden anında indirilebilir ve sosyal medyada paylaşılmaya hazır hale getirilir.

Hemen ara, teklif al!


Augmented Selfie ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Augmented Selfie ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


     Augmented Selfie ürünümüz ile çekilen fotoğraf örneklerini aşağıda inceleyebilirsiniz.