Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

#FairyİmkansızınPeşinde: Twitter Entegrasyonlu Bulaşık Makinesi

Fairy ile birlikte, Brandweek 2015’te Dünya’nın ilk Twitter entegrasyonlu bulaşık yıkama müzik kutusunu ortaya çıkardık. 

Dünya’nın İlk Bulaşık Yıkayan Müzik Kutusu!

 

Fairy ile birlikte, Brandweek 2015’te düzenlenen etkinlikte, sadece bulaşık yıkamakla kalmayıp, katılımcılara benzersiz bir deneyim sunarak büyük bir etki yarattık. Ekibimizle bir haftalık yoğun çalışma sürecinin ardından, Dünya’nın ilk Twitter entegrasyonlu bulaşık yıkama müzik kutusunu ortaya çıkardık.

Fairy standının tasarımı, Brandweek’in en dikkat çekici standlarından biri olarak öne çıktı. Renkli ışıklar, eğlenceli ses efektleri ve interaktif özelliklerle dolu bu alanda ziyaretçiler, sadece bulaşık yıkama konseptinin ötesinde bir marka deneyimi yaşadılar. Fairy’nin bu yaratıcı etkinliği, geleneksel pazarlama sınırlarını aşarak, marka ile tüketiciler arasında güçlü bir bağ kurmayı başardı.

Aynı zamanda dört günlük etkinlik süresince 2700 katılımcının, #FairyİmkansızınPeşinde hashtagi ile birçok tweet atması, sosyal medyada büyük bir etkileşim yaratarak marka bilinirliğinin artmasını sağladı. 

Hemen ara, teklif al!

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

     Fotoğraflar