Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Nike Air Max 720: EEG Teknolojisi ve Sanatın Buluştuğu Deneyim

Deneyimler Sanat Oluyor

 

Nike ile çalıştığımız bu projede katılımcıların daha önce yaşamadıkları bir deneyim yaratmak istedik ve merak, bilim ve yaratıcılığı bir araya getirerek bu projeyi oluşturduk.

Nike’ın şimdiye dek ürettiği en büyük Air tabanına sahip Air Max 720’yi katılımcılara denettik. Bu deneyim esnasında duygusal tepkileri ölçen EEG (Elektroensefalografi) teknolojisi ile katılımcıların datalarını toplayıp ortak bir veri olarak kaydettik. Bu esnada katılımcılar hissettiklerinin grafiksel şemasını ekranda görme şansı yakaladı.

Daha sonra 720 kişinin hislerinden oluşan büyük veri, REFİK ANADOL’un da aralarında olduğu sanatçılar tarafından “veri heykelleri”ne dönüştü. Bu heykeller herkes ilham vermesi adına Nike mağazalarında ve şehrin sokaklarında halkla buluştu.

Bu proje sayesinde katılımcılara unutamayacakları deneyimler yaşatırken bir yandan da Nike ile kullanıcıları arasındaki bağı kuvvetlendirdik.

Hemen ara, teklif al!

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

     Fotoğraflar