Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Kalp Atışlarınızla Birlikte: THY Milli Takımın Özel Tasarım Forması

84 Mİlyonun Kalbİ Bu Kampanyada Buluştu

 

Ay-yıldızlılar zorlu bir eleme sürecini geçerek Avrupa Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. Ancak dünya daha büyük bir zorlukla karşı karşıyaydı: Pandemi. Turnuvanın ertelenmesine sebep olan pandemi koşulları, taraftarların da katılımını sınırlamıştı ancak taraftarlar, milli takımı dünyanın her yerinde desteklemekten asla geri durmamışlardı.

A Milli Takımlar ana sponsoru Türk Hava Yolları da bu koşullarda bile taraftarın ay-yıldızlıları uzaktan destekleyebileceği bir yöntem geliştirdi. Kalbi milli takımla atan taraftarlar ve milli takım oyuncularını aynı formada buluşturdu.

Kalp atış ritmini hissettirecek ve sesini duyuracak özel bir mekanizma geliştirildi. Dokunulduğunda çalışan bu mekanizma, ay-yıldızlı formanın içine yerleştirildi.84 milyonun kalbinin attığı formayı giyen milliler, kamera karşısına geçti ve ekranların da yıldızı oldular. Formanın hediye edilme anından, mekanizma çalıştığı anda yaşattığı hisse kadar tüm anlar kaydedildi ve dijital mecralarda taraftarlarla buluştu.Kampanyanın müziğini ise ünlü DJ Mahmut Orhan’ın da aralarında bulunduğu Sibourne ekibi üstlendi. Forma yapımında kullanılan, taraftarın kalp atışları, kampanyanın da ritmini oluşturan ses oldu.

Euro 2020 özel yayınlarında önde gelen spor yorumcuları, formanın yaşattığı duyguyu anlatmak için ekran karşısına geçti. Millilerimiz gibi formayı giyen spor yorumcuları, ay-yıldızlıların yaşadığı o heyecanı anbean yaşadılar. Ay-yıldızlıların yaşadığı bu özel hissi herkese yaşatmak isteyen Türk Hava Yolları, taraftarlar için de şehrin farklı noktalarında formanın yer aldığı özel raket uygulamaları gerçekleştirdi.

Millilerin formasındaki mekanizmaya benzer şekilde çalışan bu uygulama, insanlar rakete yaklaştıklarında aktif hâle geldi. Yaklaştıklarında kalp sesini duymaya başlayan taraftarlar, rakete dokunduklarında ise kalp atış sesinin ritmini de hissedebildi.

Farklı mecralarda gündemden düşmeyen kampanya; radyolarda, dijital içeriklerde, sosyal medya sayfalarında ve televizyonun en çok izlenen yarışmalarından Survivor’da da kendine yer buldu. Millilerin turnuva heyecanı boyunca, tüm taraftarın gönlüne dokundu.

Kalplerin sesi bir oldu. Kalpler bir oldu.

BİLGİ TALEBİ

Bu proje hakkında detaylı veya benzer bir projeniz için teklif almak için hemen bize ulaşın! Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR