Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Halkbank: Vizyon Buluşmaları

Halkbank’ın “Vizyon Buluşmaları” etkinliğinde, AI Photo Booth, 360 Derece Selfie Photo Booth, Mirror Selfie ve İnteraktif Bisiklet ürünlerimizle katılımcılara unutulmaz deneyimler yaşattık!

Halkbank ‘ın Vizyon Buluşmaları: Güçlü Kadın Liderler ve Genç Girişimcilerle Dolu İki Gün

Halkbank, “Vizyon Buluşmaları” ile Türkiye’nin geleceğini şekillendiren güçlü kadın liderleri ve vizyon sahibi genç girişimcilerini bir araya getirdi. İki gün süren etkinlik, 30-31 Ocak tarihlerinde Sheraton Grand İstanbul’da gerçekleşti. Etkinlik, ilk gün “Kadın Liderler ve Girişimciler” buluşmasıyla başlayıp, ikinci gün “Dijital Gelecekte Genç Girişimciler” oturumuyla son buldu.

Halkbank’ın ev sahipliğinde gerçekleşen bu muazzam etkinlikte, Türkiye’ye değer katan lider isimler, inovasyonun önemi, iş dünyasındaki güncel trendler ve başarı hikayeleri üzerine deneyimlerini paylaştılar. İki gün boyunca süren bu etkileyici buluşmada, Harikalar olarak biz de AI Photo Booth, 360 Derece Selfie Photo Booth, Mirror Selfie ve İnteraktif Bisiklet gibi etkinliğe özel tasarlanmış ürünlerimizle etkinlik alanındaydık.


Her bir ürünümüz, Halkbank’ın organizasyonu için özel olarak tasarlandı ve etkinlik alanında büyük beğeni kazandı. AI Photo Booth ürünü ile Atatürk’le fotoğraf çekilme şansı bulan katılımcılar, 360 Derece Selfie Photo Booth ve Mirror Selfie ürünleri sayesinde etkinlikteki keyifli anları unutulmaz anılara dönüştürdüler. Etkinlik alanında saniyeler içerisinde basılan ve dijital olarak paylaşılabilen fotoğraflar yoğun ilgi gördü. İnteraktif Bisiklet ile katılımcılar, sadece interaktif bir deneyimle kalmayıp aynı zamanda dostça rekabetin heyecanını yaşayarak etkinlikte eğlenceli vakit geçirdiler.

Hemen ara, teklif al!

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

     Fotoğraflar