Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Artırılmış Gerçeklik & VR Deneyimleri

Size göre özelleştireceğimiz arttırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik ürünlerimiz ile etkinliklerinizde benzersiz deneyimler yaşatıyoruz. Ürünlerimiz hakkında bilgi, bütçe veya öneri almak için bize hemen ulaşın!

VR Kaleci

VR Kaleci

VR Kaleci; katılımcıların sanal dünyadaki kaleciliği deneyimlemesini sağlayan bir artırılmış gerçeklik oyunudur.
Augmented Reality Ekran

Augmented Reality Ekran

Artırılmış Gerçeklik Ekranı; Ekranda gördüğünüz gerçeklikler üzerine, sanal veriler eklenerek AR deneyimini yaşatan bir etkileşim ürünüdür.
VR Bisiklet

VR Bisiklet

VR Bisiklet Deneyimi; sanal gerçeklikteki bisiklet sürme deneyimini, gerçek bisiklet sürme hareketleriyle birleştiren bir deneyim ürünüdür.
VR Kafa Şut

VR Kafa Şut

VR Kafa Şut Oyunu, katılımcılara sanal dünyada futbol deneyimi sağlayan bir artırılmış gerçeklik oyunudur.
VR Snowboard

VR Snowboard

Sanal gerçeklikteki Snowboard deneyimini fiziksel hareketler katarak daha gerçekçi yapmayı hedefleyen, heyecan verici bir deneyim ürünüdür.
VR Fruit Ninja

VR Fruit Ninja

VR Fruit Ninja; atılan meyveleri kesmeye çalışarak puan kazanmanın hedeflendiği bir VR deneyim ve etkileşim oyunudur.
Tilt Brush

Tilt Brush

Tilt Brush- VR Graffiti; boşluğu bir kanvas gibi kullanmaya imkan veren, eğlenceli ve yaratıcı bir deneyim teknolojisidir.
VR Simülasyon Koltuğu

VR Simülasyon Koltuğu

VR Simülasyon Koltuğu, özel etkinliklerinizi unutulmaz kılmak için ideal bir seçenektir. Katılımcılar, sanal gerçekliğin sınırlarını zorlayan deneyimlere davet edilirler. Özelleştirilebilir yazılım ve uygulama seçenekleriyle kişiselle
VR Beat Saber

VR Beat Saber

VR Beat Saber, müziğin ritmiyle uyumlu olarak kutucukları keserek puan kazandıran eğlenceli bir deneyim sunar. Katılımcılar VR gözlükleri ve el kumandalarıyla oyuna dahil olur ve en yüksek puana ulaşmaya çalışır.
VR Konferans

VR Konferans

VR Konferans; konferans, sunum veya sahne şovlarını izleyicilere sanal gerçeklik gözlükleri ile aynı anda izleten bir VR deneyim ürünüdür.
VR Balance Vertigo

VR Balance Vertigo

VR Balance Vertigo; VR gözlükler aracılığıyla sizi iki gökdelen arasındaki platformda yürüten heyecan verici bir deneyim oyunudur.
Augmented Reality Game

Augmented Reality Game

Artırılmış Gerçeklik Oyunu; etkinlik alanına gizlenmiş öğeleri AR teknolojisini kullanarak bulmayı hedefleyen bir deneyim ürünüdür.
Augmented Reality Tablet

Augmented Reality Tablet

Etrafınızda gördüğünüz gerçeklikler üzerine sanal veriler ekleyerek AR deneyimini, çarpıcı bir şekilde yaşatan bir etkileşim ürünüdür.
Augmented Reality Glasses

Augmented Reality Glasses

Katılımcılarınıza çok daha gelişmiş bir deneyim alanı yaşatan Augmented Reality Gözlüğü; camlarında HD görüntü gösterebilen bir deneyim ürünüdür.
Vr 360° Live Stream

Vr 360° Live Stream

360 derece çekilen canlı yayını, kullanıcıların eş zamanlı olarak VR gözlüklerle deneyimlemesine imkan tanıyan, etkisi yüksek bir üründür.