Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Oyun Deneyimleri

Eğlenceli oyun deneyimleri ile etkinliklerinize eğlenceyi, rekabeti ve takım ruhunu katabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında bilgi, bütçe veya öneri almak için bize hemen ulaşın!

Slot Car Parkur

Slot Car Parkur

Slot Car, geleneksel yarış anlayışını değiştirerek pedal çevirerek kontrol edilen slot car arabalarıyla dolu bir yarış oyunudur.
İnteraktif Penaltı

İnteraktif Penaltı

İnteraktif Penaltı, futbol ve teknolojiyi birleştirerek katılımcılara eğlenceli bir deneyim sunar. Dijital kaledeki hedeflere şut çektirerek puan kazanma imkanı sağlar.
Run Challenge

Run Challenge

Run Challenge, katılımcıları fiziksel aktiviteleriyle bir araya getirerek dinamik bir deneyim sunar. Özel LED şeritler üzerinde adımlarını izleyen her oyuncu, heyecan dolu bir rekabetin parçası olur.
Eşini Bul

Eşini Bul

Eşini Bul, marka veya etkinliğe özel tasarlanmış kapalı duran kartlara tıklayarak aynı görünüme sahip kart çiftlerini eşleştirme oyunudur.
Sphero Track

Sphero Track

Sphero Parkur Oyunu, tablet kalibrasyonu ile yönlendirilen, katılımcıların topun en kısa sürede zirveye çıkması için yarıştığı bir oyundur.
Voice Driver

Voice Driver

Voice Driver, katılımcıların ses seviyelerine göre Slot Car parkuru içerisindeki arabaların hızlarını şekillendiren bir yarış oyunudur.
Yenilmez Robot

Yenilmez Robot

Yenilmez Robot, taş kağıt makas oynayan ve oyun içerisinde karşıdaki kişinin hareketlerini tahmin eden bir robottur. Asla yenilmez...
Refleks Duvarı

Refleks Duvarı

Refleks Duvarında bulunan ışıklı sensörlerin katılımcılar tarafından el ile kısa sürede söndürülmesinin hedeflendiği bir deneyim oyunudur.
Just Dance

Just Dance

Just Dance, katılımcıların sanal dansçının yaptıklarını yapmaya çalışarak en yüksek puana ulaşmayı hedefledikleri bir deneyim ürünüdür.
Basketball Simulation

Basketball Simulation

Katılımcıların dijital ekrandaki potaya gerçek basketbol topu ile basket atmalarını hedef alan bir artırılmış gerçeklik deneyim ürünüdür.
Slot Makinesi

Slot Makinesi

Slot Makinesi, butona basıldıktan sonra rastgele duran görsellerden üçünün de aynı olması sonucunda kazanılan bir şans oyunudur.
Atari Arcade Console

Atari Arcade Console

Street Fighter, Pacman ve Air Buster gibi 500'den fazla efsanevi retro oyun içeriği barındıran bir atari ürünüdür.
Dijital Penaltı

Dijital Penaltı

Katılımcıların sanal dünyadaki futbolcuyu kontrol ederek penaltı atmaya çalıştıkları bir arttırılmış gerçeklik oyunudur.
Game Of Brains

Game Of Brains

EEG cihazları sayesinde konsantrasyon seviyelerini ölçerek uçan nesneyi güçlü olan tarafa doğru yönlendiren eğlenceli bir deneyim oyunudur.