Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Fotoğraf Video Deneyimleri

Etkinliklerde en çok tercih edilen ürünler, şüphesiz video ve fotoğraf ürünleridir! Birbirinden farklı onlarca seçenesizi bekliyor. Ürünlerimiz hakkında bilgi, bütçe veya öneri almak için bize hemen ulaşın!

Piramit Oda

Piramit Oda

Piramit Oda; büyüleyici bir illüzyonun, yaratıcı animasyonlar ve aynalar ile buluştuğu bir dijital enstalasyondur. Etkinliğiniz için seçebileceğiniz en gösterişli aktivasyon ürünüdür.
Photo Booth Kiosk

Photo Booth Kiosk

Photo Booth Kiosk; şık tasarımı, profesyonel kamera ve ışık sistemiyle, etkinliklerde en çok ilgi gören ürünlerden biridir.
Green Box Photo Booth

Green Box Photo Booth

Green Box Photo Booth, etkinliklere eğlenceli bir dokunuş sağlar. Katılımcılar, yeşil perde önünde poz vererek özel arka planlarla fotoğraflarını anında değiştirebilir ve eğlenceli anılarını paylaşabilirler.
GIF Booth

GIF Booth

Şık tasarımı, profesyonel kamera ve özel ışık sistemiyle birden fazla fotoğraf çekerek hareketli GIF’ler oluşturan bir etkinlik ürünüdür.
Mirror Booth

Mirror Booth

Mirror Booth, etkinliklerinize göz alıcı bir deneyim sunar! Katılımcılar, kırmızı halı ve ayna görünümü ile özgün pozlarını çeker. Anında baskı veya dijital paylaşım imkanıyla unutulmaz anlar yaşayın!
Flip Book

Flip Book

Flip Book, kısa videoları animasyon karelerine dönüştürerek etkinliklerinize özel bir dokunuş katmak için mükemmel bir seçenektir. Kullanımı kolay ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir.
Top Selfie

Top Selfie

Top Selfie, alışılagelmiş yerleşimlerinin aksine, kamerası yüksekte duran ve arka planı zeminde görselleştirilmiş bir Photo Booth ürünüdür.
Dergi Kapağı

Dergi Kapağı

Dergi Kapağı, dünyaca bilinen dergi kapaklarında katılımcıların yer almasını sağlayan eğlenceli bir Photo Booth ürünüdür.
Koca Kafa Karakterler

Koca Kafa Karakterler

Koca Kafalar Karakter, katılımcıların kafası sallanan koca kafalı karakterlere dönüştüren eğlenceli bir aktivasyon ürünüdür.
Face Booth

Face Booth

Face Booth, yapay zekalı yazılımı ile katılımcılarınızın istedikleri karakter olmalarına olanak sağlayan eşsiz bir Photo Booth ürünüdür.
Işık Odası

Işık Odası

Sensation Room; ileri düzeyde teknoloji ile tasarlanmış led çubukların görsel şöleninden oluşan dijital bir enstalasyondur.
360 Video Selfie Photo Booth

360 Video Selfie Photo Booth

360 Video Selfie Photo Booth, etkinliklerinizi özel bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz etkileyici bir üründür. Bu özel tasarlanmış, motorlu platforma sahip video kabini, katılımcıların etkileyici 360 derece videolarını kol
Step On Shower

Step On Shower

Step On Shower; üzerine çıkıldığında aktive olan, katılımcıları serinleten ve bu esnada video çeken bir Photo Booth ürünüdür.
90° GIF Photo Booth

90° GIF Photo Booth

90 Derece GIF Photo Booth; Bullet Effect çekim tekniği ile 90 derecelik açıda 10 farklı kameradan aynı anda çekim yapan bir Photo Booth ürünüdür.
Aqua Photo Booth

Aqua Photo Booth

Aqua Booth, denizde veya havuzda çalışan dünyanın ilk sualtı fotoğraf kabinidir. Havuzda ve denizde benzersiz bir deneyim alanı yaratır.
180° Gif Photo Booth

180° Gif Photo Booth

Bullet Effect çekim tekniği ile 180 derecelik açıda 20 farklı kameradan aynı anda çekim yapmaya yarayan bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.
Light Painting Booth

Light Painting Booth

Katılımcıların karanlık oda içerisinde ellerindeki neon ışıklar ile çizdikleri şekilleri çeken bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.
Mozaik Duvarı

Mozaik Duvarı

Mozaik Fotoğraf Duvarı, baskısı alınan fotoğrafların doğru yerlere yapıştırılması ile tüm fotoğrafların bir araya gelmesinden ortaya çıkan büyük tablodur.
Prinker Geçici Dövme

Prinker Geçici Dövme

Prinker Geçici Dövme, en güvenilir sertifikalı kozmetik ürünlerinden oluşturulan cilt ile uyumlu ve sağlığa güvenli mürekkepler ile istenilen tasarımı dövme olarak basan yepyeni bir yazıcı sistemdir.
Hologram Anıt

Hologram Anıt

Katılımcıların görüntülerini hologram kabinimizde sergileyerek bu deneyimi teknolojik alt yapısı ile devasa bir anıta dönüştüren bir üründür.
Online Photo Booth

Online Photo Booth

Online Photo Booth; etkinliğiniz için özel olarak hazırlanan arka plan ve çerçeve tasarımıyla oluşturulmuş sanal bir aktivasyondur.
Augmented Selfie

Augmented Selfie

Artırılmış gerçeklik teknolojisi ile fotoğraf aktivitelerine bambaşka bir bakış açısı taşıyan eğlenceli interaktif bir üründür.
Kahve Üzeri Fotoğraf Baskı

Kahve Üzeri Fotoğraf Baskı

Katılımcıların fotoğraflarını; kahve köpüğü, bira köpüğü ve kurabiye gibi ürünlere baskı yapabilen bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.
Event Pro Photo

Event Pro Photo

Event Pro Photo; etkinliğiniz için özel olarak tasarlanan DSLR fotoğraf makinesi ile çekim yapan gezici bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.
Ürün Kişiselleştirme

Ürün Kişiselleştirme

Ürün Kişiselleştirme, etkinliklerinizi özel kılmak için tasarlanmış bir hizmettir. Katılımcılara markanızın ürünleriyle fotoğraf çekme ve baskı alma imkanı sunarak unutulmaz anlar yaratır.
AI Photo Booth

AI Photo Booth

Yapay zeka ile etkinlik deneyimlerinizi bambaşka bir seviyeye taşımanız mümkün: İşte karşınızda, teknolojinin sınırlarını zorlayan, eğlenceli ve yenilikçi çözümümüz, AI Photo Booth!